poniedziałek, 22 lipca 2013

BANGS BANGS & STRIPED SUIT.

This year stripes are only one trend which I like in 100%. In one of my previous posts including stripes I mentioned that it's first but not the last one striped outfit and I kept the word. Here it is, another one. This time I choose striped suit. To be honest it's not a set. Stripes in jacket are bigger and thicker but on trousers are thinner. But I think it's not a too big contrast, doesn't make a big difference.  I kept outfit in two colours: black and white and wore gold jewellery.
But that's not everything for today! 
Some time ago I went to the hairdresser, I craved for changes. So here I am, introducing you my new hair style. I changed the colour and I did bangs. Bangs are back and I feel so happy about them. I don't know yet if I'll keep them for a long time or if it's just temporary, but for now- I really like it. I love the edgy touch they add to my looks. Changes whole look, but I'm not afraid of changes.
And this time photos are from different hands than usual. Hope you like it guys.
Tego roku paski to jedyny trend, który wpisał się w moje upodobania na 100%. Przy poście ze spodniami pasiakami wspominałam, że to napewno nie ostatnia moja taka stylizacja i dotrzymałam słowa. Tym razem wybrałam 'garnitur' w paski. Co prawda wcale nie jest to komplet. Paski w marynarce są grubsze i większe, natomiast na spodniach cieńsze. Myślę, że to wcale nie jest jakimś dużym kontarstem, a różnica niebardzo rzuca się w oczy. :) Outfit pozostawiłam w czerni i bieli, jedynym dodatkiem jest złota biżuteria.
Ale to nie wszystko dzisiaj!
Niedawno wybrałam się do fryzjera, zapragnęłam zmian. I tak oto rozjaśniłam kolor i mam grzywkę. Moda na grzywki wróciła, a ja tak bardzo je lubię. Nie wiem jeszcze na jak długo ją utrzymam, czy to jest stała zmiana, czy tymczasowa, ale póki co- jestem na tak. Zmienia cały wygląd, a ja nie boję się zmian, zwłaszcza jeśli chodzi o włosy.
Tym razem także zdjęcia z innych rąk niż zazwyczaj. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.
Instagram
                        


photos by Yarek Dabrowski.

 blazer- H&M | trousers- Stradivarius | shoes- Primark | gold chain- Clarie's | watch- River Island.

5 komentarzy:

 1. A ja właśnie stroniłam od pasków, głównie z tego względu, że miały duże wzięcie. Ale taki zestaw jak ten bardzo mi się podoba z tego względu, że jest bardzo wyrazisty (a ja kocham wyrazistość w ubiorze) i osobiście jestem jak najbardziej na tak!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pasiasty total look:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Totalnie paskowy look, czyli jest mega modnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne połączenie podoba mi się :)fajne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń