W zeszły weekend wybraliśmy się na koncert donGURALesko. Jako, że w zeszłym roku z powodu wakacji przegapiliśmy jego koncert, obiecaliśmy sobie, że na kolejny wybierzemy się w 100%. I tak też się stało. Występ Gurala był całkiem udany, jednak z powodu kontuzji nie mógł dać z siebie 100%. Ale co tam... Dla mnie i tak koncert był mega, gdyż pierwszy raz w życiu miałam okazję robić zdjęcia artyście prosto ze sceny. Jak dla mnie rewelacja. Oby taka okazja zdażała się częściej. :)
piątek, 21 czerwca 2013
donGURALesko in The Village, Dublin.
Last weekend we went to a donGURALesko concert. Last year because of the holidays we missed his concert, we promissed ourselves that we will go for 100% on next one. And it happened. Gurals show wasn't that much perfect and great, because he was struggling with injury. But anyway... For me concert was a good experience cause for the first time in my life I had an opportunity to take the photos of artist from the stage. It was really cool to stand so close and being able to try my best at taking photos. I hope the opportunity will come up more often. :)
W zeszły weekend wybraliśmy się na koncert donGURALesko. Jako, że w zeszłym roku z powodu wakacji przegapiliśmy jego koncert, obiecaliśmy sobie, że na kolejny wybierzemy się w 100%. I tak też się stało. Występ Gurala był całkiem udany, jednak z powodu kontuzji nie mógł dać z siebie 100%. Ale co tam... Dla mnie i tak koncert był mega, gdyż pierwszy raz w życiu miałam okazję robić zdjęcia artyście prosto ze sceny. Jak dla mnie rewelacja. Oby taka okazja zdażała się częściej. :)
W zeszły weekend wybraliśmy się na koncert donGURALesko. Jako, że w zeszłym roku z powodu wakacji przegapiliśmy jego koncert, obiecaliśmy sobie, że na kolejny wybierzemy się w 100%. I tak też się stało. Występ Gurala był całkiem udany, jednak z powodu kontuzji nie mógł dać z siebie 100%. Ale co tam... Dla mnie i tak koncert był mega, gdyż pierwszy raz w życiu miałam okazję robić zdjęcia artyście prosto ze sceny. Jak dla mnie rewelacja. Oby taka okazja zdażała się częściej. :)
sobota, 15 czerwca 2013
Isabel Marant inspired look- embroidered shirt.
When embroidered shirts appeared on Isabel's Marant fashion show for fall/ winter 13-14 I felt they will be fashionable. I liked them straight away. I knew that I'm gonna try to find it. I was hoping actually for finding them in stores, but really, searchings of shirt weren't so easy. On Minusey webite they were sold out as soon as they could. And when they aprreared in shops- I couldn't find the perfect one. Till time when I came in to Primark and I spotted my one and only. Ecru matched with burgundy and navy- I say YES! Embroidery and fringes on the shirt are burgundy, so I decided to do a tiny matchy matchy and wore burgundy bag and lipstick. Although Isabel showed shirts last season \i'm still crazy about them and I think that they are still in fashion; I see them often on other blogs. :)
Gdy haftowane koszule pojawiły się na pokazie Isabel Marant jesień/zima 13-14 czułam, że będą hitem. Mi spodobały się odrazu. Wiedziałam, że będę chciała taką koszulę. Miałam nadzieję na znalezienie jej w sieciówkach, ale tak naprawdę poszukiwania jej wcale nie były takie łatwe. Na stronie Minusey wyprzedały się bardzo szybko, a jeżeli już pojawiły się w sklepie- nie mogłam znaleźć takiej, która naprawdę by mi pasowała. Aż do czasu, w sumie dość dawno temu, gdy weszłam do Primarka i ją ujrzałam! I tak oto znalazła się w mojej szafie. Kolor ecru w połączeniu z bordo i grantem- strzał w dziesiątkę. Hafty oraz obszycia koszuli są bordowe, więc żeby ją jeszcze bardziej podkreślić wybrałam dodatki w kolorze bordowym właśnie: torebkę oraz pomadkę na ustach. Nawet paski w białych trampkach są bordowe. I mimo, że koszule pojawiły się na wybiegu w zeszłym sezonie, ja nadal szaleję na ich punkcie, oraz myślę że jeszcze nie wyszły z mody; często spotykam je na innych blogach. :)
niedziela, 2 czerwca 2013
Chillin at the sea.
We don't waste sunny days, which in Ireland there are really rare! Some time ago we went to the sea for a walk. But I'd say we didn't respect the possibility of wind. Although sun was shining our trip didn't last long. Wind was disturbing in chilling and relaxing. What you can see at the pictures, my hair were flying in all directions. :)
To feel comfortable and warm I decided to wear faux fur, worn on blouse and jacket, that provided me warm and sneakers, that provided me comfort. Picked out also bag inspired by Céline Boston bag, bought in one of the small shops in Dublin for 3 euro. can you imagine? And even though it is a fake / inspiration (if you like :)), I couldn't resist. Convinced me the most that combination of black and creamy white.
My nie marnujemy słonecznych dni, które w Irlandii zdarzają się naprawdę rzadko! Jakiś czas temu wybraliśmy się nad morze na spacer. Chyba jednak nie uszanowaliśmy możliwości mocy wiejącego wiatru. Pomimo tego, że świeciło słońce, nasz spacer nie trwał długo. Wiatr skutecznie przeszkadzał w relaksowaniu się. Co widać na zdjęciach, włosy są rozwiane w każdą stronę. :)
Aby czuć się wygodnie i ciepło, postawiłam na sztuczne futerko, zarzucone na bluzkę i żakiet, które zapewniało ciepło oraz trampki, które zapewniały wygodę. Status głównego dodatku całej stylizacji przyznałam torebce inspirowanej torebką Céline Boston, kupionej w jednym z dublińskich sklepików za 3 euro, uwierzycie? I mimo, że jest to podróba/ inspiracja (jak kto woli :)), nie mogłam się jej oprzeć. I na dodatek to połączenie czerni z kremową bielą.
środa, 29 maja 2013
Oh she's a genius, la la la.
Hoodies/ sweatshirts are rarely met in my wardrobe. But I couldn't refuse to purchase this one. There were a lot of writings, and all of them were in the same colours. The funniest for me was: "Genius". Not necessarily true, not necessarily a denial towards me. :) I'm just suprise now, that I don't own too many sweatshirts, when I realized that they are perfect for Irish weather. It's enough to wear top, sweatshirt, leather jacket and Irish spring doesn't scare me. This time mine I wore with boyfriend jeans, leather jacket and heeled boots. Not necessarily combination, but after I saw few streetstyle shots on style.com I liked that and I wanted to try my own way to match those type of clothes together. What you think about my version?:)
Bluzy rzadko kiedy pojawiają się w mojej szafie. Ale tej nie mogłam się oprzeć. Do wyboru było wiele napisów, ale ta sama kolorystyka. Najzabawniejszym wydawał mi się właśnie ten: "Genius". Niekoniecznie prawda, niekoniecznie zaprzeczenie względem mnie. :) Dziwię się tylko teraz, że tak mało bluz posiadam. Na irlandzką pogodę są idealne, wystarczy podkoszulek, bluza, skórzana kurtka i można śmigać tak na codzień. Zimna wiosna była niestraszna. Tym razem taką bluzę połączyłam z boyfriend jeans, wspomnianą wcześniej skórzaną ramoneską oraz botkami na obcasie. Niekoniecznie spodziewane połączenie, ale po zobaczeniu kiku zdjęć streetstylowych na style.com spodobało mi się to i chciałam wypróbować swoją wersję. Co myślicie? :)
Bluzy rzadko kiedy pojawiają się w mojej szafie. Ale tej nie mogłam się oprzeć. Do wyboru było wiele napisów, ale ta sama kolorystyka. Najzabawniejszym wydawał mi się właśnie ten: "Genius". Niekoniecznie prawda, niekoniecznie zaprzeczenie względem mnie. :) Dziwię się tylko teraz, że tak mało bluz posiadam. Na irlandzką pogodę są idealne, wystarczy podkoszulek, bluza, skórzana kurtka i można śmigać tak na codzień. Zimna wiosna była niestraszna. Tym razem taką bluzę połączyłam z boyfriend jeans, wspomnianą wcześniej skórzaną ramoneską oraz botkami na obcasie. Niekoniecznie spodziewane połączenie, ale po zobaczeniu kiku zdjęć streetstylowych na style.com spodobało mi się to i chciałam wypróbować swoją wersję. Co myślicie? :)
poniedziałek, 27 maja 2013
Weekly Summary.
Jedną z nowości na blogu, o których wspominałam kilka postów temu, będzie tzw. Weekly summary- podsumowanie tygodnia. Chcę Wam polecić ciekawe miejsca w sieci takie jak np blogi, ciekawe artykuły, zdjęcia czy tym podobne, film, muzykę oraz to co uznam ze ciekawe i warte podzielenia się. Mam nadzieję, że spodoba się Wam ta nowa kategoria.
Czas, start!One of the new categories on the blog, as I mentioned few posts ago, is going to be 'Weekly summary'. I'd like to recommend you interesting places to see for reading and surfing, for example blogs, articles, photos, then movie, music and want I find interesting and worth sharing. Hope you'll like it.
Time, start!
1. Uwielbiam "marnować" czas przeglądając blogi, niekoniecznie te o tematyce modowej, ale jednak to na nich spędzam najwięcej czasu. Dzisiaj chciałam Wam polecić/ pokazać, pewnie części z Was już znaną Nicole Warne, znaną jako Gary Pepper Girl (klik, klik ). Nicole ma niesamowite wyczucie stylu, świetny gust i do tego jest wg mnie nieziemsko piękna. A zdjęcia na jej blogu... czasem zapierają dech w piersiach i przenoszą Nas w inny świat, zwłaszcza te z Jej podróży. Bardzo chętnie wracam na Jej bloga, by nacieszyć oko pięknymi kolorami, kadrami i wspaniałymi stylizacjami.
2. New York Times poleca "46 miejsc do odwiedzenia w 2013 roku". Już dawno widziałam ten artykuł, ale chciałam się nim z Wami podzielić. Ileż jest pięknych miejsc na ziemii... :) Moje życie turysty i podróżnika w tym roku jest bardzo ubogie, ale mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić chociaż jedno miejsce z tej listy w tym roku. Albo jakieś inne miejsce, spoza listy. Napewno w Europie.
3. W ubiegłym tygodniu wybraliśmy się do kina dwa razy. Żeby zobaczyć 'Fast and Furious 6' oraz 'The Great Gatsby'. Pierwszego definitywnie nie polecam. Bajeczka. Po części 5 już wiedziałam, że szóstka mnie nie zachwyci i nie myliłam się, ale poprostu chciałam wiedzieć jak skończą się przygody 'Szybkich i wściekłych'.
Natomiast 'The Great Gatsby' jak najbardziej polecam. Film jest niesamowity. Pięknie przedstawiona historia. Jeszcze piękniejsze stroje, makijaże, a o wnętrzach już nie wspomnę. Przepych i splendor. Świetna gra aktorska, dobre zestawienia aktorów. I Nowy Jork, latem 1922... Jedyny czas w przeszłości kiedy mogłabym żyć. :)
4. Kto co założył na Met Gala w Nowym Jorku? Tematem przewodnim był punk. Kto zachwycił a kto zszokował? Zobaczcie sami. Portal style.com przygotował dla Nas zdjęcia.
5. A moja ulubiona piosenka w tym tygodniu to Robin Thicke ft. T.I and Pharrell- Blurred Lines.
1. I like to "waste" my time scrolling down the blogs, not only fashion ones, but on those ones I spend most of my time. Today I'd like to recommend/ show you Nicole Warne, known as Gary Pepper Girl (click, click). Nicole has an amazing sense of style, good taste and this is according to me: she's unearthly beauty. About photos on her blog... sometimes they're breathtaking and move us into a different world, especially those from her journeys. I love to coming back on her blog to enjoy beautiful colours, great shots and beautiful outfits.
2. New York Times recommends '46 places to see in 2013'. I read this article ages ago, but I thought it would be nice to share that with you. There is so many beautiful places on the Earth... :) My life as a tourist and traveler is really poor this year, but I'm hoping to visit this year one of places from the list. Or any other, not from the list. For sure in Europe...
3. Last week we went to the cinema to see 'Fast and Furious 6' and 'The Great Gatsby'. First one I don't recommend, for sure. Fairytale. After part five I already knew, that part six won't amaze me and I was right, but I was just curious to know how will end adventures of 'Fast and Furious'.
While 'The Great Gatsby' I highly recommend. Movie is just amazing. Beautifully presented story. Great clothes, make up; interiors- breathtaking. Pomp and splendor. Superb acting, well-matched actors. And New York, summer 1922... That's the only one time in past when I could live. :)
4. Who what wore on Met Gala in New York? Theme was punk. Who impressed and who shocked? Let's see. Portal style.com has prepared photos for us.
5. And my favourite song from past week is Robin Thicke ft. T.I and Pharrell- Blurred Lines.
czwartek, 23 maja 2013
New in.
Today I'd like to show you things that went to my closet in last month. This a total mix: a bit of stripes, black and white, jeans, mix of jeans with leather, prints and lots of other things.
Soon you'll be able to see the looks with them on my blog.
Dzisiaj chciałam pokazać Wam rzeczy, które trafiły do mojej szafy w przeciągu ostatniego miesiąca. Jest to totalna mieszanina: trochę pasków, czerni i bieli, trochę jeansu, mixu jeansu ze skórą, printy oraz inne różności.
Wkrótce będziecie mogli zobaczyć stylizacje z nimi na blogu.
Soon you'll be able to see the looks with them on my blog.
Dzisiaj chciałam pokazać Wam rzeczy, które trafiły do mojej szafy w przeciągu ostatniego miesiąca. Jest to totalna mieszanina: trochę pasków, czerni i bieli, trochę jeansu, mixu jeansu ze skórą, printy oraz inne różności.
Wkrótce będziecie mogli zobaczyć stylizacje z nimi na blogu.
Photo 1: H&M, New Look, Zara.
Photo 2: H&M.
Photo 3: Primark.
Photo 4: Primark.
Photo 5: Primark, New Look.
Photo 6: No name, Primark.
Photo 7: Primark.
Photo 8: Primark.
Photo 9: No name.
Subskrybuj:
Posty (Atom)













