wtorek, 24 września 2013

CASUAL CHIC.

After taking 10 days off from life, which turned 180 degrees in a couple of days, I was going to be back here full of energy, but unfortunately I'm sick right now having another days off from work and college as well. And honestly don't have too much energy to live or doing something useful. But while I'm home alone now I decided to prepare a post for you.
Let me explain you something: I would never ever thought that life can surprise so much in a special and positive way. I thought I stuck for good in kinda negative and unwanted situation, but then everything changed and I moved forward. I'm so happy right now. Feel alive finally. Also first time in my life I have that deep feeling for someone.
But in meanwhile I was wrecked, had no energy and head for anything. Couldn't focus on something special and proper. I was so close to give up my blog. And it still seems a little bit like that, but that's not my choice for now, that's quirk of fate or rather it's fault. I started college so I will not have too much time for going on photos with Yarek; my camera is broken and it's unable to fix it and right now I'm considering a purchase of new one; it's hard to find someone in college who can take photos, quite good I mean (I always feel so weird asking people if they can take pics of me or telling someone; 'Set the camera vertically, horizontally, make a zoom, or try to catch me from head to toes); my boyfriend works way too long and he's back home late and I would feel guilty about pulling him out of bed every morning at 8 o'clock to take photos... So you see it's like everything works against me. Honestly dunno what to do. I'd like to be systematic here, cause posting once per two weeks doesn't make me happy and it's not what I want. So it can be better don't post at all anymore. But holly shit, I really like it. For now I have few more folders of photos to share with, so you can expect few more articles. Who knows if last ones or not...
Now let's talk about outfit. Boyfriend jeans are the ones that every girl should have in her wardrobe. It's so easy to wear looks so cool and stylish with them. We can go for more elegant or totally casual outfit, it's up to shoes and the rest of clothes. I wear boyfriend jeans really often, with high heels for a date, converses for bbq with friends and pumps/loafers for every day. There's so many combinations you can wear this type of jeans. 
This time I wanted to play a bit more chic, but yet casual so I decided to go for high heels, black baggy t- shirt, gold jewellery and big blue bag, which one really puts attention.
Po 10 dniach wolnego od życia, które zmieniło się o 180 stopni w przeciągu kilku dni, planowałam wrócić tutaj z nową dawką energii, ale niestety jestem teraz (nazwijmy to) chora, znów mam wolne od pracy i od collegu tym razem. I jeśli mam być szczera, to nie mam za dużo energii do życia czy do wykonywania pożytecznych czynności. Ale dzisiaj, gdy jestem sama w domu, postanowiłam przygotować dla Was post.
Na początek pozwólcie mi coś wyjaśnić. Nigdy nie pomyślałabym, że życie może aż tak bardzo zaskoczyć w specialny i pozytywny sposób. Już myślałam, że utknęłam na dobre w pewnej nieprzyjemnej i nie chcianej sytuacji, ale wszystko się zmieniło i na szczęście ruszyłam naprzód. Jestem teraz naprawdę bardzo szczęśliwa. Nareszcie czuję, że żyję. I pierwszy raz w życiu mam do kogoś takie piękne i głebokie uczucie.
Ale jednak, w międzyczasie, zanim wypoczęłam i wróciłam do życia, byłam trochę przybita, nie mogłam się skupić na niczym właściwym ani konkretnym. Byłam już nawet bliska zrezygnowania z prowadzenia bloga. I nadal wygląda na to, że muszę opuścić blogosferę. Jednak nie jest to całkowicie moja decyzja. To tzw. zrządzenie losu, a raczej jego wina. Zaczęłam college, więc już nie będę mieć na tyle czasu, by chodzić z Jarkiem na zdjęcia, tym bardziej, że już mamy jesień, dni są coraz krótsze... Mój aparat jest zepsuty i na nieszczęście nie da się go naprawić ale na chwilę obecną rozważam kupno nowego. Łatwym także wcale nie jest znalezienie kogoś w szkole, kto mógłby robić mi zdjęcia, całkiem dobre mam na myśli (na dodatek czuję się troszkę dziwnie prosząc kogoś o zrobienie mi zdjęć i tłumacząc: ustaw aparta pionowo/poziomo, zrób zoom/oddal lub ujmij mnie od głowy do stóp). Mój mężczyzna długo pracuje i wraca późno do domu, więc gdy ciemno na dworze nie ma sensu robić zdjęć, a czułabym się winna ściągając go codziennie albo co drugi dzień z łózka o 8 rano, po to, by zrobił mi zdjęcia... Sami więc widzicie: tak jakby wszystko zgrało się przeciw mnie i prowadzeniu bloga. Szczerze to nie mam pojęcia co robić. Nie chcę publikować postów raz na dwa tygodnie, czy raz na tydzień, bo to mnie wcale nie uszczęśliwia, to nie jest tak jak bym chciała, żeby to wyglądało. Chyba by było lepiej zaprzestać blogowania. Ale kurczę, ja to lubię... Póki co mam jeszcze kilka folderów ze zdjęciami, którymi chcę się z Wami podzielić, więc możecie spodziewać się jeszcze kilku postów, ale kto wie czy nie ostatnich... Czas pokaże.
A teraz porozmawiajmy o outficie. Boyfriend jeasn są tymi, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Bardzo łatwo je skomponować w świetne i modne zestawy. Mogą być bardziej eleganckie albo kompletnie na luzie, to zależne od butów i reszty ubrań. Ja boyfriend jeans noszę bardzo często; ze szpilkami na randkę, z conversami na grilla albo spacer z przyjaciółmi, z balerinkami na codzień. Naprawdę jest bardzo wiele kombinacji, z którymi można połączyć ten rodzaj spodni.
Tym razem chciałam postawić na bardziej elegancki, ale nadal miejski look i do boyfriend jeans wybrałam czarne sandałki na szpilce, czarny luźny podkoszulek oraz dużą torebkę w kolorze electric blue, która napewno przykuwa uwagę.

Instagram
                        


photos by Yarek Dabrowski.

 t-shirt- Zara | boyfriend jeans- Zara | shoes- Penneys | bag- A|wear | sunglasses- A|wear | watch- River Island | gold chain- Clarie's.

2 komentarze:

  1. odkrylam twoj blog dzieki MP, podobaja mi sie twoje stylizacje i wramach solidarnosci z polskim blogerkami w IE hihi dodaje do ulubionych :) pozdrawiam goraco Justyna

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzę duuuuuuużo zdrówka ;* piękna torba!

    OdpowiedzUsuń