piątek, 28 grudnia 2012

X-mas party!

That's my outfit from our Christmas party. :)
W tym roku postawiłam na klasykę. Czerń, koronka, czerwień i złoto. Kolory kojarzące się ze świętami, jednak wcale nie miałam takiego zamysłu. Żeby nie było nudno i w całości na czarno, zestaw zdecydowałam się ożywić czerwonym blazerem, który również ma czarne elementy- guziczek i podszewkę na rękawach. Do tego oczywiście złota biżuteria, w postaci długich kolczyków z gwiazdkami oraz bransoleta. Plus buty ze złotym "szpicem" i złotym obcasem. Koronki i złoto kojarzą mi się w tym roku definitywnie z pokazem D&G na f/w 12-13. Także postanowiłam się troszkę nim zainspirować tworząc ten outfit oraz fryzurę: niskie upięcie z przedziałkiem na środku, a zamiast opaski dwa cieniutkie warkocze po obu stronach (co możecie zobaczyć jak się przyjrzycie na drugim zdjęciu po prawej stronie). :)

Instagram
                        

środa, 19 grudnia 2012

It's too cold.

Wracam do Was po ponad dwutygodniowej przerwie spowodowanej przeprowadzką, brakiem połączenia z Internetem. Od wczoraj mamy Internet więc już teraz posty będą pojawiać się regularnie. 

Dziś chcę pokazać Wam mój outfit sprzed ponad dwóch tygodni. Pogoda w Irlandii zmieniła się diametralnie, jest strasznie zimno, wieje wiatr i temperatura spada z dnia na dzień. Na szczęście prawie wogóle nie pada. Brakuje tylko śniegu. Ale coś czuję, że go w te święta nie będzie...

I'm coming back to after more than two weeks break, due to moving and lack of connetction with Internet. From yesterday we have Internet so I'm going to post regularly.  
Today I want to show you my outfit from over two weeks. Weather in Ireland changed dramatically, it is very cold, the wind is blowing and the temperature drops overnight. Fortunately, no rain. Only thing missing is the snow. But something I feel that it will not be this Christmas...

Instagram
                        

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Short break.

Because couple of days ago I moved to new apartment I'm not posting anything, cause I don't have connection with network. Hope we will have it next week, so I'll be posting regularly.  
See you soon!
Have a nice week.
And cross your fingers for my exam photo shoot on Tuesday! :)

poniedziałek, 19 listopada 2012

The colours of autumn.

In today's post, entertained typical autumn colors. All shades of brown and red. In the autumn the best I feel in these colors. The colors of nature surrounding us from all sides blend well with my outfit.

Instagram
                        

środa, 14 listopada 2012

INstaKate #2/ @kategie

Next mix of photos from Instagram. They were taken past few last weeks. Follow me (@kategie) if you want for tons of more pictures!

Instagram
                        








poniedziałek, 12 listopada 2012

Paris diary, part 3.

Again photos from Paris. I still have lots of to show you. But I decided to write just two more posts.
Instagram