wtorek, 29 maja 2012

Walking through the light.

Motive: black, gold and leopard print. And that's everything on my leggins. That was my must have, my number one. I fell in love with them from the first sight. Pattern is striking and it's better to match it with plain clothes. So I choose black transparent shirt, converse shoes and brown accessories: bag and sunglasses.
I need to add that pics was taken on one of warmest days in Inrealnd in lovely neighborhoud around the lake. Long walk after lasted few hours shopping- why not? :)
Motyw: czerń, lamparcie cętki, złoto. A wszystko to na jednych legginsach. To był mój totalny must have na tegoroczną wiosnę. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Są one wyrazistym elementem, sam wzór jest wyraźny i lepiej połączyć je z gładkimi materiałami. Chociaż w tym roku jednym z głównych trendów to trend na "mix and do not match". Więc wybrałam do nich czarną transparentną koszulę, najzwyklejsze trampki i brązowe dodatki- torba i okulary.
Przy okazji muszę powiedzieć, że zdjęcia zostały zrobione w jeden z cieplejszych dni w tym roku i w przepięknej okolicy, nad zbiornikiem wodnym. Długi spacer tuż po kilkugodzinnych zakupach- czemu nie? :)


Instagram
                           

 

leggins- River Island | shirt- Penneys | shoes- Cans | sunglasses- A|wear | headband- House | bag- H&M.

2 komentarze:

  1. milo mi bardzo, mam nadzieję, że z chęcią będziesz wracać :))

    OdpowiedzUsuń
  2. legginsy są zarąbiste!
    Stylizacja na +

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń