sobota, 2 lutego 2013

Camo, black and neon.

Neony zimą? A kto powiedział, że nie? :) Jasne kolory rozweselą i rozświetlą każdy strój, nawet najnudniejszy i najzwyklejszy. I wcale nie muszą pasować do reszty- muszą się wyróżniać. :) W mojej szafie neony są cały rok, wiosną czy latem raczej na ubraniach, jesienią czy zimą zaś występują w postaci dodatków. Uwielbiam, gdy rzucają się one w oczy. A camo trend wspiał się na dobre w poczet najważniejszych trendów na fw12/13. U mnie gości nie zmiennie od kilku miesięcy. I wcale się z nim nie pożegnałam po jesieni, postanowiłam dać mojej kurtce szansę zimą doszywając poprostu do niej futrzany kołnierz. Co myślicie o takim połączeniu i kontynuowaniu camo trend?

Instagram
                        


skirt, gloves, earrings- H&M | camo jacket- vintage shop in Paris | shoes- nn | scarf- belongs to my Mum | watch- gift (River Island).

6 komentarzy:

 1. Neony poprawiają humor :) także dlaczego nie zimą jeśli ktoś się dobrze w nich czuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wonderful outfit!!! You look gorgeous!!! You look sooooo good in skirts!! Looks like you had fun taking those photos!!! :) Great boots too!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam moro, dlatego zazdroszczę CI kurteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na bloga http://upolitycznieni.blogspot.com/, gdzie próbuję dokonać oceny rzeczywistości społeczno-politycznej z perspektywy nastolatki. Miejmy (my młodzi ludzie), swoje zdanie w ważnych dla nas i dla naszego kraju sprawach! Pozdrawiam :) (Przepraszam za Spam z góry dziękuję za zainteresowanie :) )

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne rękawice , maja mega kolor :)

  zapraszam do mnie : www.miwj.blogspot.com
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń