poniedziałek, 29 lipca 2013

NUMBER TEE AND WHITE JEANS.

Clothes with number prints still reigns in the streets second summer in a row. And it doesn't look like it's gonna dissapear. I really like t-shirts, dresses with number print, but when I see on the streets every second girl wearing that, it's getting boring. But still, I wasn't discouraged till the end to buy  t-shirt like that. I was looking for perfect one for ages. Finally I found. H&M helped this time. Black, short, see-through t-shirt with a print and zip on the back- it was shot in 10!
Bright print suits to bright trousers, so this time I wore white jeans and chose rock accessories: leather jacker and biker boots. Who said that white trousers has to always create an elegant outfit? I wanted to break that stereotype and I put on a glam rock. What you think about that look? How you wear white trousers?

Ubrania z nadrukami numerów ciągle królują na ulicach miast już drugie lato z rzędu. I nie zanosi się na to, aby ten trend miał zniknąć. Podobają mi się koszulki, sukienki z nadrukiem numeru, ale widząc na ulicach co drugą dziewczyną w takim właśnie ubraniu (dodam, że tutaj w Irlandii prawie każda dziewczyna miała na sobie ten sam top, tylko innej długości lub w innym kolorze) po kilku wersjach to stało się już nudne. Ale nadal nie byłam do końca zniechęcona co do zakupu takiej koszulki. Długo szukałam czegoś innego i równie ciekawego. Aż w końcu się udało. H&M przyszedł z pomocą. Czarny, krótki , transparentny podkoszulek z nadrukiem i zamkiem na plecach- to był strzał w 10!
Jasny nadruk pasuje do jasnych spodni- więc tym razem założyłam białe jeansy i dobrałam rockowe dodatki: skórzaną kurtkę i cięzki buty zwane biker boots. Kto powiedział, że białe spodnie muszą zawsze tworzyć elegancką stylizację? Chciałam przełamać ten stereotyp i postawiłam na glam rock. Co Wy sądzicie o tym? I jak nosicie białe spodnie?

Instagram
                        


photos by Yarek Dabrowski.

 leather jacket- Zara | number tee- H&M | jeans- A|wear | shoes- no name | bag- Primark.

2 komentarze:

  1. uwielbiam tego typu t-shirty! kurtka i buty super :) świetnie zgrany zestaw.

    OdpowiedzUsuń
  2. fajnie zestawilas te spodnie, swioetna koszulka i kurtka :)
    zapraszamy w wolnej chwili :)

    OdpowiedzUsuń